Drukuj

Absolwenci 2005-2012

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010| 2011 | 2012

Absolwenci 2005

Dane statystyczne na temat przyjęć na studia absolwentów w roku akademickim 2005/2006

Klasa IIIa
 

Wychowawca:
mgr Małgorzata Gądek
Profil humanistyczny
 

1.    Adamczyk Marzena
2.    Drużba Anna
3.    Dudek Justyna
4.    Dziadowiec Waldemar
5.    Giemza Agnieszka
6.    Hec Jolanta
7.    Iwaniec Katarzyna
8.    Iwaniec Sylwia
9.    Karaś Lidia
10.  Kawa Tomasz
11.  Kociara Ewelina
12.  Kotlarz Bożena
13.  Kowalczyk Marcin
14.  Kucharzyk Mariola
15.  Kuraś Natalia
16.  Łazarek Lesław
17.  Matys Łukasz
18.  Mikrut Wacław
19.  Pakuła Paulina
20.  Patalas Anna
21.  Sękowska Ewa
22.  Skruch Magdalena
23.  Słowik Daniel
24.  Słowik Ewelina
25.  Sowa Ewelina
26.  Styrkowiec Karolina
27.  Szczerba Natalia
28.  Wantuch Ewa
29.  Wiejacka Żaneta
30.  Wielgus Tomasz
31.  Wójcik Małgorzata
32.  Wszołek Małgorzata
33.  Zagała Ilona
 
Klasa IIIb
Wychowawca:
mgr Anna Darowska
1.    Adamczyk Marcin
2.    Dziuban Magdalena
3.    Faliszek Jacek
4.    Golec Wojciech
5.    Grzenia Rafał
6.    Grzywacz Anna
7.    Januś Wioletta
8.    Kita Piotr
9.    Knapik Łukasz
10.  Kras Rafał
11.  Krużel Krzysztof
12.  Łempa Agnieszka
13.  Madej Dariusz
14.  Marszałek Grzegorz
15.  Nosal Mariusz
16.  Nowak Ewelina
17.  Poźnieński Przemysław
18.  Pypeć Łukasz
19.  Siedlik Aleksander
20.  Słota Rafał
21.  Smoleń Michał
22.  Stawarz Jarosław
23.  Sterkowicz Marcin
24.  Wojtanowski Daniel
25.  Wszołek  Bogusław
26.  Zeprzałka Sabina
27.  Zięba Jerzy
28.  Zoń Dariusz
29.  Żyrkowska Jadwiga
 
Klasa IIIc
Wychowawca:
mgr Barbara Czosnyka
1.    Adamczyk Ilona
2.    Bania Anna
3.    Bąk Wojciech
4.    Cembrzyńska Dorota
5.    Cich Aneta
6.    Cudek Małgorzata
7.    Hołda Rafał
8.    Jurek Ireneusz
9.    Kowalska Alina
10.  Kras Agata
11.  Leszkiewicz Adam
12.  Malig Marta
13.  Marszałek Agnieszka
14.  Mączko Aneta
15.  Michalik Agnieszka
16.  Moździerz Dariusz
17.  Podraza Lidia
18.  Piątek Paulina
19.  Rogozińska Agnieszka
20.  Sajdak Anna
21.  Słowik Paweł
22.  Sokołowska Katarzyna
23.  Solak Aleksandra
24.  Turska Paulina
25.  Wiejacka Renata
26.  Wolak Wojciech
27.  Zięba Magdalena

Klasa IIId
Wychowawca:
mgr Joanna Lenard-Łazarek

1.    Chochołowicz Agnieszka
2.    Cich Magdalena
3.    Głąb Lidia
4.    Jeleń Paulina
5.    Kita Małgorzata
6.    Kras Gabriela
7.    Kulaszewicz Krzysztof
8.    Kulig Katarzyna
9.    Kuraś Jolanta
10.  Łątka Iwona
11.  Łyżwa Małgorzata
12.  Maciaszek Aleksandr
13.  Majchrzak Krystian
14.  Musiał Jadwiga
15.  Rogoziński Łukasz
16.  Ryś Łukasz
17.  Skałoń Wioletta
18.  Sołtys Katarzyna
19.  Sterkowicz Dorota
20.  Szara Paulina
21.  Szymańska Anna
22.  Tokarz Kinga
23.  Usarz Agnieszka
24.  Zabawa Magdalena
25.  Ziembicka Anna
26.  Zych Maria
IIIe - Wychowawca:
mgr inż. Maria Wojcieszek

[zdjęcie klasy]

1.    Bąk Joanna
2.    Bielak Paulina
3.    Budzik Michał
4.    Cichowski Rafał
5.    Damian Klaudia
6.    Dawid Marcin
7.    Ginter Bartosz
8.    Gut Kinga
9.    Jantoń Janusz
10.  Jeleń Mateusz
11.  Korzeniowski Michał
12.  Kras Dominik
13.  Kierońska Edyta
14.  Konieczna Justyna
15.  Leszkiewicz Tomasz
16.  Łątka Jowita
17.  Mazurkiewicz Natalia
18.  Misiuro Karol
19.  Nędza Krzysztof
20.  Niziołek Magdalena
21.  Pierz Krzysztof
22.  Potępa Klaudia
23.  Snopkowski Seweryn
24.  Solarz Piotr
25.  Szczepanik Ewelina
26.  Tatarczuch Agnieszka
27.  Tyński Sebastian
28.  Wąs Adam
29.  Wątroba Tomasz
30.  Żakowski  Zbigniew
 

Absolwenci 2006

Klasa IIIa - Wychowawca:
mgr Małgorzata Kowal
Profil
biologiczno-chemiczny
1.   Cybulski Radosław
2.   Czub Konrad
3.   Dudek Monika
4.   Górska Edyta
5.  Grzenia Magdalena
6.   Jękot Agnieszka
7.   Jodłowska Anna
8.   Karaś Beata
9.   Kukułka Agnieszka
10. Lewicki Dominik
11. Limanowska Agnieszka
12. Łyżwa Maria
13. Małopolska Anna
14. Momola Natalia
15. Niemiec Katarzyna
16. Pyrda Magdalena
17. Wajda Ewa
Profil humanistyczny
18. Filek Paweł
19. Dmochowska Natalia
20. Gąciarz Magdalena
21. Gurgul Danuta
22. Gut Natalia
23. Jawor Karolina
24. Karcińska Małgorzata
25. Krzemiński Jarosław
26. Maślanka Urszula
27. Moździerz Marta
28. Pająk Małgorzata
29. Podrazik Aneta
30. Ryba Aneta
31. Sajdak Urszula
32. Surga Natalia
33. Świderska Joanna
34. Wajda Magdalena
35. Zając Sebastian
 

Klasa IIIb
 

Wychowawca:
mgr
Andrzej Moździerz
Profil  matematyczno-informatyczny
1.    Cieśla Piotr
2.    Dąbczyńska Karolina
3.    Gawron Katarzyna
4.    Gierałt Marcin
5.    Hałun Aleksandra
6.    Igielski Tomasz
7.    Janiczek Jacek
8.    Jasikowski Adam
9.    Jurek Kamil
10.  Korzeniowska Maria
11.  Krzemień Wojciech
12.  Lachowicz Wojciech
13.  Makowiec Jarosław
14.  Martyka Łukasz
15.  Nowak Karolina
16.  Potok Dariusz
17.  Rolka Beata
18.  Sokołowski  Grzegorz
19.  Solarz Mateusz
20.  Trojanowski Przemysław
21.  Wielgus Jan
22.  Witek Monika
23.  Zagórski Tomasz
Klasa  III c
 
Wychowawca:
 mgr Mirosława Tomasik
Profil
 informatyczno-językowy
1.    Borgula Rafał
2.    Dudek Mateusz
3.    Dunaj Mariusz
4.    Gębala Martyna
5.    Gucwa Magdalena
6.    Janura Natalia
7.    Kot Andrzej
8.    Kras Sebastian
9.    Kras Weronika
10.  Krzemień Paulina
11.  Kuraś Katarzyna
12.  Łątka Kinga
13.  Madejski Łukasz
14.  Mączko Tomasz
15.  Mikos Anna
16.  Moździerz Magdalena
17.  Musiał Łucja
18.  Nosal Grzegorz
19.  Pytko Magdalena
20.  Radwan Mieczysław
21.  Ryndak Agata
22.  Sajdak Katarzyna
23.  Siwak Jan
24.  Smoleńska Joanna
25.  Wiejacka Ewelina
26.  Wróbel Piotr
27.  Ziembicka Urszula
Klasa: III d
 
Wychowawca:
 mgr Jan Gogola
Profil
 turystyczno-sportowy
1.    Baran Grzegorz
2.    Bielan Dawid
3.    Cyrybał Arkadiusz
4.    Gazda Monika
5.    Janura Anna
6.    Jaśkiewicz Daniel
7.    Kita Karol
8.    Kowynia Natalia
9.    Kwiek Natalia
10.  Lech Szymon
11.  Łabno Anna
12.  Maciaszek Michał
13.  Pawińska Joanna
14.  Piórkowska Izabella
15.  Ptaszkowski Mateusz
16.  Sajdak Paulina
17.  Salwa Mateusz
18.  Sikora Magdalena
19.  Słomski Marcin
20.  Starzyk Monika
21.  Więcek Paulina
22.  Witek Justyna
23.  Zaucha Mateusz
24.  Zieliński Michał
 

Absolwenci 2007

Klasa  III a
 
Wychowawca:
 mgr Anna Broniek
Profil: humanistyczno-językowy
1.     Augustyniak  Judyta
2.     Czapla  Sylwia
3.     Filar  Alina
4.     Gładysz   Barbara
5.     Hudyka  Mateusz
6.     Jasica  Magdalena
7.     Kowalczyk   Marek
8.     Kras Karolina
9.     Król  Karolina
10.   Lisak  Martyna
11.   Maciaszek  Adam
12.   Malinowski  Jakub
13.   Michalik   Dariusz
14.   Moździerz  Jakub
15.   Mucha  Urszula
16.   Nalepka  Tomasz
17.   Pawłowicz  Joanna
18.   Rempała  Anna
19.   Romański Piotr
20.   Ryndak  Łukasz
21.   Sikorski Arnold
22.   Słota Agata
23.   Szostek  Magdalena
24.   Ślaga   Aneta
25.   Ślaga  Mateusz
26.   Węgrzyn  Jakub
27.   Wiejacka   Katarzyna
28.   Witalis   Barbara
29.   Zbylut  Marcin
Klasa  III b
 
 Wychowawca:
 mgr Kinga Gurgul
Profil: humanistyczno-językowy
1.    Bajorek  Magdalena
2.    Bąk  Marcin
3.    Gniadek  Małgorzata
4.    Grzenia Marta
5.    Kurdziel  Magdalena
6.    Leszkiewicz  Monika
7.    Mikrut  Sylwia
8.    Moździerz  Piotr
9.    Niemiec  Michał
10.  Oleś  Agnieszka
11.  Osika  Michał
12.  Poręba  Monika
13.  Potępa Marta
14.  Sikora  Magdalena
15.  Sikorska   Agnieszka
16.  Sikorska Magdalena
17.  Starczan  Ewelina
18.  Styrkowiec  Krzysztof
19.  Szczepanik  Agnieszka
20.  Szczerba  Ewelina
21.  Szewczyk Jan
22.  Wąs  Katarzyna
23.  Witek  Marian
24.  Witkowska  Beata
25.  Wojnar  Paulina
26.  Wójcik  Joanna
Klasa  III c
 
Wychowawca:
 mgr Stanisław Obrzut
Profil: turystyczno-sportowy
i przyrodniczy
Grupa turystyczno-sportowa
1.     Bałut  Tomasz
2.     Jeleń  Bartosz
3.     Kusek  Jakub
4.     Kusiak  Renata
5.     Michalik  Adrian
6.     Nowak  Anna
7.     Pierz  Michał
8.     Serafin  Krzysztof
9.     Serwońska  Diana
10.   Słowik  Łukasz
11.   Smalarz  Łukasz
Grupa przyrodnicza
12.   Bąk Angelina
13.   Filar  Justyna
14.   Gubała Przemysław
15.   Kozak Katarzyna
16.   Kuraś Anna
17.   Mucha Piotr
18.   Skałoń Magdalena
19.   Świątek  Radosław
20.   Truchan Paulina
21.   Zygadło Michał
Klasa  III d
 
Wychowawca:
 mgr Danuta Kębłowska
Profil: matematyczno-informatyczny
1.     Bajorek  Robert
2.     Baran  Tomasz
3.     Cieśla  Barbara
4.     Cup Magdalena
5.     Czekaj  Izabela
6.     Gorzałczany  Pawel
7.     Grzywacz  Krzysztof
8.     Hajduk  Robert
9.     Janosik  Barbara
10.   Kopek Joanna
11.   Kot  Renata
12.   Kozioł  Magdalena
13.   Lebryk  Piotr
14.   Lesiak Paweł
15.   Mastalska Wioletta
16.   Mazur  Paweł
17.   Mączko  Karolina
18.   Misiuro  Tomasz
19.   Nosal Sławomir
20.   Patyk  Daniel
21.   Poręba Damian
22.   Rogowiec  Jarosław
23.   Rogoziński  Tomasz
24.   Ryndak  Sebastian
25.   Smołucha  Maciej
26.   Smoszny  Beata
27.   Steinder  Krystian
28.   Strzelczyk  Arkadiusz
29.   Tatarczuch  Maciej
30.   Wabno Krzysztof
31.   Wajda Marcin
32.   Wantuch  Kinga
33.   Wantuch  Marta
34.   Żurowski  Włodzimierz
 

Klasa  III a
 
Wych. mgr Lucyna Ryndak
Profil: humanistyczny
 
1.     Filipowicz Dariusz
2.     Firszt Małgorzata
3.     Gabryel Karolina
4.     Gieracka  Iwona
5.     Gomułka  Justyna
6.     Góral  Marzena
7.     Hołda  Bartosz
8.     Kędzior Roksana
9.     Kluz  Ewelina
10.   Kluzek  Karolina
11.   Krupa  Anna
12.   Macheta Klaudia
13.   Marszałek Monika
14.   Michalik Paulina
15.   Mucha Przemysław
16.   Niziołek Katarzyna
17.   Sajdak Magdalena
18.   Słowik Anna
19.   Warzocha Iwona
20.   Wojna Michał
21.   Żywczak Kinga
 
 
Klasa  III b
 
Wych. mgr Iwona Sandecka
Profil: humanistyczno-językowy
1.     Bajorek Katarzyna
2.     Baran Jadwiga
3.     Burchat Maria
4.     Cup Joanna
5.     Czapla Iwona
6.     Czekaj Agata
7.     Hudyka Justyna
8.     Kłósek Kinga
9.     Kmietowicz Barbara
10.   Kurczab Monika
11.   Leszkiewicz Lucyna
12.   Ludwa Łukasz
13.   Łempa Marta
14.   Markowicz Monika
15.   Mazur Angelika
16.   Mikos Katarzyna
17.   Musiał Anna
18.   Patyk Renata
19.   Płowiecki Radosław
20.   Rogal Anna
21.   Sajdak Ewa
22.   Sajdak Joanna
23.   Sajdak Małgorzata
24.   Starzyk Karolina
25.   Szarama Maryla
26.   Szarek Aneta
27.   Wiśniowska Magdalena
28.   Zbylut Agnieszka
 
Klasa  III c
Wych. mgr Małgorzata Gądek
Profil: przyrodniczo-humanistyczny
 
Grupa przyrodnicza:
1.     Brotoń  Karolina
2.     Gurbisz  Dawid
3.     Gurbisz  Wojciech
4.     Kras  Katarzyna
5.     Łazeba  Beata
6.     Michalik  Oliwia
7.     Pyzik Kacper
8.     Rutkowski Daniel
9.     Tuman  Agnieszka
10.   Wajda  Paulina
11.   Wantuch  Paulina
Grupa humanistyczna:
12.    Bijak Stanisław
13.    Cudek Iwona
14.    Dudek  Rafał
15.    Gawrońska  Małgorzata
16.    Górowska  Monika
17.    Jaśkiewicz  Agnieszka
18.    Kita  Natalia
19.    Kloch  Paulina
20.    Krawczyk Justyna
21.    Krupa  Marcin
22.    Mróz  Iwona
23.    Mucha  Anna
24.    Noga  Joanna
25.    Wąs Monika
26.    Wrona  Zbigniew
 
Klasa  III d
Wych. mgr Joanna Lenard-    Łazarek
Profil: matematyczno-informatyczno-językowy
1.     Dawid  Dominik
2.     Gęba  Sławomir
3.     Hajduk  Iwona
4.     Hołda  Anna
5.     Kawa  Paweł
6.     Kmietowicz Marcin
7.     Kusiak  Sylwia
8.     Mikos  Mateusz
9.     Mikos  Paulina
10.   Morąg  Magdalena
11.   Mróz  Michał
12.   Płaczek  Anna  
13.   Prusak  Arkadiusz
14.   Pytlarz  Magdalena
15.   Sołtys  Bożena
16.   Sosnowska  Ewelina
17.   Turski  Dawid
18.   Wantuch  Klaudia
19.   Wielgus  Agnieszka
20.   Witek  Magdalena
21.   Wójcik  Małgorzata
22.   Wróbel  Tomasz
23.   Zaucha  Rafał
24.   Zelek  Beata
 
 
Klasa  III e
 
Wych. mgr Andrzej Moździerz
Profil: turystyczno-sportowy
1.     Bachula  Jarosław
2.     Bańbor  Aurelia
3.     Faliszek  Joanna
4.     Fedko  Renata
5.     Gierałt  Agnieszka
6.     Gniadek  Renata
7.     Gomułka Albert
8.     Igielski Marcin
9.     Kaczmarek  Agnieszka
10.   Karaś  Mateusz
12.   Klisiewicz  Monika
13.   Kłusek  Piotr
13.   Konieczny  Marzena
14.   Król  Agata
15.   Kucharzyk  Marcin
16.   Kus  Marcin
17.   Lebryk  Dawid
18.   Łempa  Agata
19.   Marszałek  Marcin
20.   Potok  Michał
21.   Siwak  Jakub
22.   Smalarz  Arkadiusz
23.   Starzyk  Krzysztof
24.   Szczepańska  Joanna
25.   Tokarz  Włodzimierz
26.   Truty  Patrycja
27.    Wątroba  Jarosław
28.    Wiśniowski  Wiktor
29.    Wójcik  Dawid
 
 


Klasa III a
 
Wych.: mgr Grażyna Ciężkowska
Profil: humanistyczny
 
1.     Czapla Anna
2.     Dudowicz Paulina
3.     Gawron Sylwia
4.     Golec Karolina
5.     Gut Paulina
6.     Kozioł Monika
7.     Łabuz Magdalena
8.     Mikrut Paulina
9.     Młyńska Natalia
10.   Molek Dagmara
11.   Niziołek Justyna
12.   Niziołek Paulina
13.   Nowak Konrad
14.   Pieniądz Justyna
15.   Pietrusiak Agnieszka
16.   Płaczek Agata
17.   Podrazik Tomasz
18.   Rogal Klaudia
19.   Romańska Katarzyna
20.   Słota Mateusz
21.   Słowik Kaarzyna
22.   Stachura Kinga
23.   Starzyk Łucja
24.   Starzyk Magdalena
25.   Sterkowicz Kinga
26.   Wojtanowska Klaudia
27.   Zelek Ewelina
 

Klasa III b
 
Wych.: mgr Aneta Szupińska
Profil: humanistyczno - językowy
1.     Banach Monika
2.     Bąk Albert
3.     Bąk Aleksandra
4.     Chrząszcz Rafał
5.     Dutka Natalia
6.     Dzierżawska Justyna
7.     Gdowski Dawid
8.     Gdowski Mateusz
9.     Górowska Angelika
10.   Hec Iwona
11.   Hołda katarzyna
12.   Kiełtyka Natalia
13.   Konarska Anna
14.   Lachowicz Monika
15.   Maniak Krzysztof
16.   Maziarka Maciej
17.   Misiuro Dorota
18.   Mróz Anna
19.   Myjkowska Patrycja
20.   Piotrowska Anna
21.   Piórkowska Wioleta
22.   Pypeć Natalia
23.   Rąpała Anna
24.   Ryś Katarzyna
25.   Ryś Patrycja
26.   Sikora Katarzyna
27.   Sobarnia Edyta
28.   Sobarnia Małgorzata
29.   Stachoń Ewelina
30.   Zygadło Karolina


Klasa III c
 

Wych.: mgr Barbara Czosnyka
Profil: przyrodniczo-sportowy
Grupa biologiczno-chemiczna
1,     Bajorek Paweł
2.     Broniek Joanna
3.     Janosik Anna
4.     Janusz Małgorzata
5.     Karcińska Ewa
6.     Kluz Sylwia
7.     Kostur Katarzyna
8.     Leszkiewicz Beata
9.     Lewicka Anna
10.   Malig Ewa
11.   Mruk Katarzyna
12.   Noga Ewelina
13.   Ryba Jolanta
14.   Słowik Beata
15.   Smalarz Paulina
16.   Starzec Katarzyna
17.   Szewczyk Dominika
18.   Wąs Mateusz
19.   Witek Katarzyna
20.   Żyłka Aleksandra
Grupa turystyczno-sportowa:
21.   Cygnar Jakub
22.   Dziuban Anna
23.   Gumola Danuta
24.   Haraf Jowita
25.   Krawczyk Mateusz
26.   Padoł Jakub
27.   Ryndak Barbara
28.   Szeląg Konstancja
29.   Witek Tomasz
30.   Wrona Paweł
31.   Żyrkowski Maciej
 


Klasa III d
 

Wych.: mgr Anna Darowska
Profil: matematyczno-informatyczny
1.     Adamczyk Andrzej
2.     Antoniuk Piotr
3.     Filar Oktawia
4.     Kapałka Przemysław
5.     Karaś Katarzyna
6.     Karecka Diana
7.     Kawa Dariusz
8.     Kazana Anna
9.     Leszkiewicz Krzysztof
10.   Michalik Damian
11.   Miłkowski Jakub
12.   Niewola Sylwia
13.   Nosal Janusz
14.   Pawiński Stefan
15.   Piątek Piotr
16.   Rempała Krzysztof
17.   Ryndak Dominik
18.   Słowik Ewelina
19.   Smoszny Piotr


Klasa III e
 

 Wych.: mgr Anna Suchan
Profil: geograficzno-językowy
1.     Antoniuk Anna
2.     Boratyński Jakub
3.     Burchat Marta
4.     Ciężkowska Monika
5.     Derus Łukasz
6.     Dziekan Małgorzata
7.     Haraf Aneta
8.     Hudyka Oskar
9.     Kądziołka Grzegorz
10.   Kumorowska Izabela
11.   Ludwa Sylwia
12.   Łazarek Justyna
13.   Matys Joanna
14.   Mazur Iwona
15.   Nalepka Michał
16.   Pawłowicz Tomasz
17.   Pękala Arkadiusz
18.   Rosowski Jarosław
19.   Ryndak Katarzyna
20.   Sajdak Władysław
21.   Salwa Dominik
22.   Samelzon Joanna
23.   Sikora Sylwia
24.   Siwek Katarzyna
25.   Sobyra Paweł
26.   Sowa Justyna
27.   Urban Paulina
28.   Wąs Agnieszka
29.   Wojtas Marcin
30.   Zielińska Wioleta

Absolwenci 2010

Klasa III a
 

Wych.: mgr Jan Gogola
Profil humanistyczny
1. Bień Ewelina
2. Biskup Anna
3. Borgula Anna
4. Chmielarz Anna
5. Cich Aleksandra
6. Cygan Ewelina
7. Hering Katarzyna
8. Hudyka Kinga
9. Kowalska Wioletta
10. Kozłowska Ewelina
11. Krogulska Karolina
12.Kurcab Aleksandra
13. Kurczab Sylwia
14. Łabuz Natalia
15. Majcher Marlena
16. Mikrut Aneta
17. Moździerz Aleksandra
18. Osysko Patrycja
19. Rąpała Edyta
20. Słowik Michał
21. Stężowski Wojciech
22. Szostak Anna
23. Zięcina Karolina
 

Klasa III b
 

Wych. mgr Lidia Kubit
Profil: humanistyczno-językowy
1. Adwent Anita
2. Dunaj Dorota
3. Gieracka Monika
4. Gryboś Ewelina
5. Hołda Dorota
6. Jagoda Edyta
7. Jurkiewicz Marcin
8. Kiełtyka Anna
9. Kloch Jakub
10. Łądkiewicz Kinga
11. Makowiec Gabriela
12. Matug Karolina
13. Mikos Anna
14. Mikos Magdalena
15. Misiuro Sylwia
16. Piwko Paulina
17. Ropski Bartłomiej
18. Rutkowska Lidia
19. Truchan Klaudia
20. Więcek Kinga
21. Witek Klaudia
22. Wojnar Urszula
23. Wojtanowska Marta
24. Wójcik Agnieszka
25. Zagórska Paulina
 

Klasa III c
 

Wych. mgr Mirosława Tomasik
Profil przyrodniczo-sportowy


Grupa przyrodnicza
1. Bąk Ewelina
2. Chrzanowska Weronika
3. Dudek Monika
4. Foltyn Robert
5. Gawryał Iwona
6. Gawryał Patrycja
7. Gumola Katarzyna
8. Jawień Rafał
9. Kierońska Paulina
10. Kucharzyk Mariola
11. Kumięga Anna
12. Łazeba Katarzyna
13. Łempa Beata
14. Marszałek Joanna
15. Słowik Joanna
16. Stanuch Damian
17. Zalasińska Kinga
18. Żyłka Albina
Grupa turystyczno - sportowa
19. Bochenek Justyna
20. Chochołowicz Piotr
21. Gieracki Piotr
22. Jodłowska Ewelina
23. Kusiak Klaudia
24. Maślanka Małgorzata
25. Matusik Beata
26. Mleczko Patryk
27. Słota Dominik
28.Wróbel Dominik

 

Klasa III d
 

Wych. mgr Małgorzata Kowal
Profil matematyczno-informatyczny
1. Boratyński Karol
2. Budzyński Sebastian
3. Filipowicz Wojciech
4. Gierałt Jakub
5. Grochecki Sylwester
6. Grzywacz Paweł
7. Kloc Andrzej
8. Kukułka Dawid
9. Kurzawa Piotr
10. Łątka Agnieszka
11. Łątka Paweł
12. Mazur Łukasz
13. Mikrut Jakub
14. Miłkowski Dawid
15. Musiał Szczepan
16. Niemiec Anna
17. Obrzut Kinga
18. Piątek Norbert
19. Piotrowicz Paula
20. Piszczek Michał
21. Płachno Aleksandra
22. Rogozińska Aleksandra
23. Sajdak Monika
24. Siwak Michał
25. Stańczyk Mateusz
26. Starzyk Magdalena
27. Zelek Anna

 

Klasa III e
 

Wychowawca: mgr Małgorzata Folner
Profil geograficzno - językowy
1. Borowińska Sylwia
2. Chrzanowska Paulina
3. Ciężkowska Anna
4. Cygan Jolanta
5. Czapla Adrian
6. Czopkowicz Magdalena
7. Czopkowicz Olga
8.Dawid Justyna
9.Dzierżawska Edyta
10. Gucwa Katarzyna
11. Hadała Kamil
12. Karaś Katarzyna
13. Kierońska Karolina
14. Konieczny Dorota
15. Król Paweł
16. Krupa Agata
17. Kutaś Monika
18. Maciaszek Dominika
19. Martuś Szymon
20. Mazur Magdalena
21. Mikołajczyk Justyna
22. Ozga Anna
23. Pawłowski Michał
24. Przęczek Bartłomiej
25. Rogowski Michał
26. Ryndak Ewelina
27. Sikorska Klaudia
28. Wantuch Natalia
29.Zagała Magdalena

 

Absolwenci 2011

Klasa III a
 

Wych. mgr Grażyna Ciężkowska
Profil: humanistyczny
 
1. Biskup Aleksandra
2. Grzenia Anna
3. Jasińska Patrycja
4. Kamykowska Sylwia
5. Kondracki Tomasz
6. Krzyształ Weronika
7. Krzysztofek Angelina
8. Lewicka Agnieszka
9. Moździerz Monika
10. Nalepka Bartłomiej
11. Nowak Joanna
12. Nowak Magdalena
13. Sajdak Piotr
14. Sajdak Wojciech
15. Wantuch Agata
16. Wojtanowska Dorota
17. Wojtas Sebastian
 

Klasa III b
 

Wych. mgr Anna Suchan
Profil: językowo-humanistyczny
 
1. Augustyn Urszula
2. Boksa Kamil
3. Borgula Klaudia
4. Gumola Agnieszka
5. Jurek Patrycja
6. Kawa Ewelina
7. Klimek Joanna
8. Korzeniowski Jakub
9. Kutypa Klaudia
10. Lebda Dominik

11. Maciaszek Alicja
12. Mackiewicz Jekaterina
13. Madej Mateusz
14. Maziarka Monika
15. Mikrut Aleksandra
16. Miłkowska Alicja
17. Niziołek Anna
18. Patyk Magdalena
19. Pypeć Patryk
20. Samelzon Marta
21. Słowik Ilona
22. Sosnowski Marcin
23. Sternal Klaudia
24. Strójwąs Weronika
25. Synowiec Natalia
26. Szarota Martyna
27. Szostek Natalia
28. Toporkiewicz Klaudia
29. Truchan Konrad
30. Żmuda Aleksandra

 

Klasa III c
 

Wych. mgr Stanisław Obrzut
Profil: przyrodniczo-sportowy
 

Grupa przyrodnicza:

1. Bryl Albert
2. Chochołowicz Paulina
3. Cudek Kinga
4. Hołda Anna
5. Kołaczek Agnieszka
6. Leszkiewicz Iwona
7. Musiał Natalia
8. Piekarz Marta
9. Uchwat Kornelia
10. Wojtanowicz Karol
11. Wszołek Grzegorz

 

Grupa turystyczno-sportowa

12. Burek Marzena
13. Chrzanowska Ewelina
14. Jamka Monika
15. Kapałka Ireneusz
16. Kędzior Monika
17. Kostecka Klaudia
18. Ligęza Anna
19. Ludwa Paweł
20. Madej Paweł
21. Marczyk Aneta
22. Placek Joanna
23. Słota Dominik
24. Stachura Katarzyna
25. Szczepanik Natalia
26. Zabawa Anna

 

Klasa III d
 

Wych. mgr Anna Broniek
Profil: matematyczno-informatyczny
 
1. Dudek Karol
2. Gierałt Michał

3. Gorzałczany Michał
4. Gurgul Kamil
5. Hawrylak Dominika
6. Igielski Piotr
7. Jasińska Anna
8. Jodłowski Adam
9. Jurek Paulina
10. Karciński Piotr
11. Kawa Damian
12. Kielawa Dawid
13. Majewska Anna
14. Marczyk Szczepan
15. Niemiec Iwona
16. Pachołek Bartłomiej
17. Pawiński Adam
18. Płachno Marcin
19. Słowik Mateusz
20. Steinder Justyna
21. Witek Agnieszka
22. Zych Michał

 

Klasa III e
 

Wych. mgr Danuta Kębłowska
Profil: geograficzno-językowy
1. Bajorek Krystyna
2. Chłoń Mariola
3. John Wojciech
4. Kras Magdalena
5. Kuk Grażyna
6. Kuropatwa Katarzyna
7. Kuzera Jadwiga
8. Lewicki Łukasz
9. Mróz Małgorzata
10. Nosal Marek
11. Nowak Karolina
12. Pierz Łucja
13. Podwika Magdalena
14. Prusak Sławomir
15. Pytko Piotr
16. Rąpała Mariusz
17.
Rąpała Marzena
18. Rojek Ewelina
19. Ryndak Monika
20. Sawicki Adrian
21. Skałoń Karolina
22. Słota Marzena
23. Sopala Sebastian
24. Stańczyk Patryk
25. Szostek Monika
26. Wantuch Joanna
 

Absolwenci 2012


Klasa III a

Wych. mgr Iwona Sandecka

1. Baran Aneta
2. Budny Olga
3.Dębosz Marek
4. Duda Paulina
5. Gacek Sławomir
6. Grędel Justyna
7. Gubała Patrycja
8. Jurkiewicz Angelika
9. Kozioł Kornelia
10. Kukułka Paulina
11. Kulikowska Teresa
12. Ligęza Monika
13. Łazarek Aneta
14. Malinowska Paulina
15. Martuś Judyta
16. Nytko Agnieszka
17. Osika Justyna
18. Patyk Michał
19. Sajdak Angelika
20. Sas Karolina
21. Słowik Magdalena
22. Smalarz Paulina
23. Sterkowiec Marzena
24. Szczeblewski Szymon
25. Szczepańska Paulina
26. Truchan Dominika
27. Wiejaczka Lidia
28. Wojtanowska Patrycja
29. Wójcik Ewelina
30. Wróbel Łucja
31. Zbylut Anna
 


Klasa III b

Wych. mgr Lucyna Ryndak
1. Bajorek Patrycja
2. Bajorek Sara
3. Bień Angelika
4. Filipowicz Anna
5. Gacek Iwona
6. Grzywacz Karolina
7. Jabłońska Paulina
8. Jawień Łukasz
9. Klimek Alicja
10. Krupa Justyna
11. Lazarowicz Daniel
12. Lejawka Anna
13. Mężyk Krzysztof
14. Mikrut Aleksandra
15. Pawlik Daniel
16. Postawa Dominika
17. Sysło Kinga
18. Wajda Iwona
19. Wrona Paulina
 


Klasa III c

Wych. mgr inż. Maria Wojcieszek

1.     Gogola Paula
2.     Marczyk Karolina
3.     Mikrut Marzena
4.     Paszyński Dawid
5.     Potępa Agnieszka
6.     Rutana Agnieszka
7.     Sajdak Monika
8.     Słota Joanna
9.     Słowik Angelika
10.  Wilga Anna
11.  Witalis Patrycja
12.  Zawiła Anita

13. 
Zbylut Edyta
14. 
Zbylut Renata

15. 
Bajorek Mateusz
16. 
Bałut Mateusz
17. 
Bielak Szczepan
18.  Czapla Kamil
19. 
Drzazga Karolina
20. 
Hadalska Anita
21. 
Niemiec Aleksandra
22. 
Odroniec Mateusz
23. 
Piekarz Izabela
24. 
Stachoń Arkadiusz


Klasa III d

Wych. mgr Andrzej Moździerz

1.     Cudek Daniel
2.    
Cup Mateusz
3.    
Dziuban Piotr
4.    
Gabryel Piotr
5.    
Gawron Tomasz
6.    
Gieracka Gabriela
7.    
Hołda Mateusz
8.    
Kańka Agnieszka
9.    
Kos Joanna
10. 
Kwiek Magdalena
11. 
Lachowicz Marcin
12. 
Nalepka Mariusz
13. 
Orlof Albert
14. 
Patyk Mateusz
15. 
Pytlarz Daniel
16. 
Ryndak Tomasz
17. 
Siwek Marta
18. 
Stężowski Marcin
19. 
Walas Karol
20. 
Wąs Andrzej