Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/19

3.września 2018 rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Po mszy św. w kościele św. Jakuba Apostoła zebraliśmy się wszyscy na boisku szkolnym. Uczciliśmy pamięć tych, którzy walczyli i polegli w II wojnie światowej. Rozpoczęciu roku szkolnego towarzyszyła bardzo miła uroczystość - otwarcie po remoncie jednego z naszych boisk. Było to możliwe dzięki połączonym funduszom województwa Małopolskiego, Powiatu Tarnowskiego oraz Gminy Tuchów.

Naszą uroczystość zaszczycili swą obecnością:
- dr Michał Wojtkiewicz, poseł na Sejm RP
- dr hab. Stanisław Sorys, Marszałek Województwa Małopolskiego
- Zbigniew Karciński, Starosta Tarnowski
- Józef Lazarowicz, przewodniczący Komisji Oświaty Powiatu Tarnowskiego
- Adam Drogoś, Burmistrz Tuchowa
- Ryszard Wrona, Przewodniczący Rady Miejskiej w Tuchowie
- Stanisław Obrzut (nasz emerytowany nauczyciel) i Janusz Łukasik - radni gminy Tuchów
- Bogdan Płachno, radny Powiatu Tarnowskiego
- Marek Srebro - dyrektor MOSiR-u.

Po okolicznościowych krótkich przemówieniach nastąpiło poświęcenie obiektu i symboliczne przecięcie wstęgi.

Oby nowe boisko okazało się dla wszystkich szczęśliwe!

Podczas uroczystości pożegnaliśmy także odchodzącą na emeryturę mgr Agnieszkę Jurek. Przepracowała ona 36 lat (w tym 29 naszej szkole) jako nauczycielka języka rosyjskiego a potem pedagog szkolny. Dziękujemy bardzo za jej życzliwość, dobroć, serdeczność. Życzymy dobrego zdrowia i wszystkiego co najlepsze na tym nowym etapie życia i, mamy nadzieję, do zobaczenia w szkole!

Wszystkim, uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły życzymy udanego roku szkolnego!

Galeria zdjęć z uroczystości