Akcja charytatywna "Klasa z Ulą"

„Człowiek jest dobry nie przez to kim jest, lecz przez to czym dzieli się z innymi…”
(Jan Paweł II)

Są takie chwile w życiu, gdy gromadząc się razem, wspólnymi siłami pomagamy drugiej osobie uwierzyć w siebie, we własne siły, dodać jej odwagi w walce z chorobą i pokazać jej, że nie jest sama w tej walce.

14 października 2018 roku na terenie Liceum Ogólnokształcącego odbyła się akcja charytatywna dla naszej koleżanki Uli (absolwentce naszego Liceum z roku 2000 - red.) zmagającej się z chorobą nowotworową, dla której jedyną szansą na powrót do zdrowia jest specjalistyczna terapia w klinice Health Partners Cancer Care Center w Minnesocie w USA. Szanse są duże, jednak czterokrotne loty do Stanów 
i dawki leków to wydatek ok. 100 tys. złotych. Dlatego też, my, jako klasa Uli z LO w Tuchowie, zorganizowaliśmy Wielki Turniej Charytatywny, podczas którego prowadzona była zbiórka publiczna na leczenie naszej koleżanki w klinice Health Partners Cancer Care Center w Minnesocie.

Komitet społeczny Klasa z Ulą składa wszystkim i każdemu z osobna serdeczne podziękowania za zaangażowanie i wsparcie naszej akcji charytatywnej.

Dziękujemy wszystkim – dyrekcji i gronu pedagogicznemu LO w Tuchowie, Domowi Kultury w Tuchowie, drużynom biorącym udział w Turnieju piłki nożnej, wolontariuszom, przyjaciołom, którzy dołożyli swoją cegiełkę pomagając w organizacji poprzez przekazanie sprzętu, wyposażenia, dobrym ludziom, którzy przekazali książki i rzeczy na pchli targ, a także cenne fanty na licytację, służbom medycznym, OSP Tuchów, tuchowskiej Policji, zespołowi Diapositive.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy wspomogli Wielki Turniej Charytatywny.

Dziękujemy wam wszystkim, ludziom dobrego serca, którzy przybyliście na teren Liceum Ogólnokształcącego w Tuchowie w dniu 14 października 2018 roku i wsparliście walkę Uli o powrót do zdrowia.

Kwota jaką udało się nam zebrać to: 30 441,27 zł 

Dziękujemy Wam za wrażliwość, która otworzyła serca dla Uli, potrzebującej naszej pomocy.
Dziękujemy Wam za bezinteresowną pomoc i życzliwość.

DZIĘKUJEMY!!!!!

ULA JESTEŚMY Z TOBĄ!!! WALCZYMY RAZEM Z TOBĄ!!!
NASZ PROMYCZKU – WALCZ!!!!!! 

Komitet Społeczny Klasa z Ulą

01 2