Wkrótce nowy rok szkolny

Już w najbliższy wtorek 1 września rozpoczniemy nowy rok szkolny. Rok bardzo nietypowy, bo podczas trwającej i narastającej na sile pandemii koronawirusa. Mamy nadzieję, że dla nas wszystkich przebiegnie on zdrowo i bez większych wstrząsów.

Zapraszamy wszystkich uczniów i nauczycieli oraz rodziców do kościoła św. Jakuba na mszę św. Początek o godzinie 8.00.

Następnie o 9.00 rozpoczniemy rok szkolny w liceum - bez uroczystości ogólnej. Odbędą się jedynie spotkania z wychowawcami klas w następujących salach lekcyjnych:

Ia - 22                   Ib - 6                     Ic - 40

IIa - 33                  IIb - 20                 IIc - 21               IId - 38               IIe - 23

IIIa - 36                 IIIb - 19

Uczniowie klas II i III otrzymają świadectwa kończące miniony rok szkolny. Wychowawcy poinformują również o podjętych przez nas zasadach funkcjonowania szkoły w okresie pandemii.