SREBRO W PLAŻOWEJ PIŁCE SIATKOWEJ

W ramach powiatowej licealiady 7 czerwca odbył się turniej plażowej piłki siatkowej dziewcząt i chłopców. Zawody rozegrano na boiskach plażowych przy ZSOiZ w Gromniku. Do rozgrywek prowadzonych systemem brazylijskim przystąpiło 8 drużyn dziewcząt, oraz 6 par męskich. Mistrzyniami powiatu zostały uczennice CKZiU, natomiast nasze debiutujące duety zajęły miejsca poza pierwszą czwórką. Męska dwójka reprezentująca nasze LO spisywała się bardzo dobrze od samego początku wygrywając trzy pierwsze spotkania, a w czwartym finałowym meczu zmierzyli się z drużyną z Gromnika. W końcówce wyrównanego pojedynku brakło być może nieco szczęścia albo sił. Jednak osiągnięty wynik jest bardzo dobry jak na pierwszy udział naszej szkoły w tego typu zawodach. Gratulujemy wszystkim zaangażowania i osiągniętych wyników. Piękna pogoda i dobrze przygotowane obiekty sprawiły, że uczniowie mile będą wspominać atmosferę panująca podczas zawodów.

Drużyny w składzie:

1. 1.Barbara Pikusa, Olga Gut