70-lecie szkoły

Jubileusz 70-lecia LO

Napisał poniedziałek, 05 październik 2015 18:24
Twarze, twarze… wciąż widzę Wasze twarze… Dzięki losie za to, żeś dał mi w darze  Twarze, twarze te bliskie twarze  Że mi dałeś tę jasną oczywistość  Im świat większy tym bliższa bliskość Wczoraj ponownie byliśmy wszyscy razem… Korytarzami szkolnymi spacerowały duchy założyciela Liceum prof. Jana Sajdaka, dyr. Jana Florkowskiego, prof. Maksymiliana Piątka, prof. Marii Mleko, Józefy Pacany, Kazimierza Majchrowicza… duchy…

Już wkrótce jubileusz!

Napisał wtorek, 22 wrzesień 2015 18:38

Zaproszenie na uroczystości

Napisał czwartek, 04 czerwiec 2015 16:23
    Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika    o  obchodach  70-lecia Szkoły w liście  do Absolwentów, byłych  Pracowników  i Przyjaciół  Liceum    Szanowni Państwo,   W imieniu Komitetu Organizacyjnego mam wielką przyjemność poinformować Państwa, że w roku 2015  mija 70 lat od utworzenia naszej Szkoły. W związku z Jubileuszem planujemy zorganizowanie uroczystości, które  odbędą się  3 października 2015 roku…

Prośba do sponsorów

Napisał czwartek, 04 czerwiec 2015 16:02
Szanowni Państwo!   Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą   o zaangażowanie się poprzez pomoc finansową w organizację  obchodów  70-lecia  Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Tuchowie. Uroczystości  odbędą się  3  października 2015 roku.  Impreza jest objęta patronatem honorowym Starosty Powiatu Romana Łucarza, Przewodniczącego Rady Powiatu Pawła Smolenia oraz  Burmistrza Miasta Tuchowa  Adama Drogosia.  W jej realizację wkładamy własne siły i środki, lecz…

Jubileusz 70-lecia istnienia LO

Napisał wtorek, 02 czerwiec 2015 15:49
W roku 2015 przypada 70-lecie istnienia naszej szkoły. Z tej to okazji już teraz zapraszamy serdecznie wszystkich absolwentów oraz byłych pracowników Liceum na  uroczystości, które odbędą się 3 października. O szczegółach będziemy Państwa informować.