Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Rok: 2022

SZKOLNA WIGILIA

W czwartek 22 grudnia wszyscy nauczyciele i uczniowie naszej szkoły spotkali się w świątecznej atmosferze na wspólnej Wigilii. Modlitwa, kolędy, życzenia…Dzielenie się dobrym słowem, życzliwym spojrzeniem w oczy, przyniesionymi na stół wigilijny świątecznymi smakołykami…Bycie razem, radosna rodzinna atmosfera… To właśnie jest Boże Narodzenie i takich świąt życzyliśmy sobie wzajemnie i życzymy wszystkim naszym Przyjaciołom 🎄🥰🎄

(więcej…)

Uczniowie z wizytą na Wydziale Fizyki UJ

9 grudnia 2022 r., odbył się wyjazd uczniów klasy 2c i części uczniów klasy 1 d  wraz z opiekunami Panią mgr Anną Damian  i dyrektorem Zbigniewem Budzikiem  do Krakowa w ramach projektu „Mój rozwój – moja przyszłość II”.  Uczniowie  gościli na  Wydziale  Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Celem edukacyjnym wyjazdu było wykonywanie doświadczeń na pierwszej Pracowni Fizycznej. 

(więcej…)

Lubimy pomagać!

Nasza szkoła włączyła się w akcję charytatywną „ŚWIĄTECZNE KARTKI DOBROCZYNNE”. Wszystkim, którzy wzięli udział w akcji przekazujemy podziękowania od organizatorów – Stowarzyszenia SURSUM CORDA.

(więcej…)

Nagroda Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Uczennica klasy II b, Julita Gogola została nagrodzona Stypendium Prezesa Rady Ministrów jako najlepsza uczennica Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Tuchowie w roku szkolnym 2021/2022. Uroczystość wręczenia dyplomów odbyła się w sali konferencyjnej byłego Urzędu Wojewódzkiego w Tarnowie. Julita odebrała dyplom z rąk Małopolskiego Kuratora Oświaty Pani Haliny Cimer. Gratulujemy !!!

Grant 3 w ramach Małopolskiej Tarczy Antykryzysowej

Powiat Tarnowski otrzymał dofinansowanie na realizację Grantu 3 w ramach „Małopolskiej Tarczy Antykryzysowej – Pakiet Edukacyjny II. Realizacja wsparcia szkół i placówek oświatowych” 10 Oś Priorytetowa Wiedza i kompetencje Działanie 10.1 Rozwój Kształcenia Ogólnego Poddziałanie 10.1.6 Cyfryzacja szkół prowadzących kształcenie ogólne RPO WM na lata 2014-2020 na zajęcia indywidualne i grupowe z młodzieżą borykającą się z problemami w związku ze skutkami pandemii COVID -19.

(więcej…)

Wyjazd na spektakl pt. „A Christmas Carol”

W ubiegły czwartek, 24 listopada, w ramach zajęć z projektu Mój Rozwój Moja Przyszłość II, grupa 50 uczniów wraz z opiekunami obejrzała spektakl w j. angielskim pt. „A Christmas Carol”. Przedstawienie dostarczyło widzom wielu niezapomnianych wrażeń, a także było okazją do sprawdzenia umiejętności językowych.

(więcej…)
Skip to content